گچبرگ یزد

  1. خانه
  2. chevron_right
  3. گچبرگ یزد

دیوارپوشان فروش کلی و جزئی سقف کاذب ، دیوار پوش ، پارکت و کف پوش ، کاغذ دیواری و ابزار مرتبط با آنها خلیلی دیوارپوشان دیوارپوشان خلیلی

شعار گچبرگ یزد


سبز بیاندیشیم و سبز بسازیم.

چشم انداز گچبرگ یزد

ایمنی، بهداشت و محیط زیست به عنوان یک اولویت و ارزش کلیدی در گروه صنعتی گچبرگ یزد در راستای توسعه پایدار، صیانت از سرمایه های انسانی و سایر ذینفعان (پیمانکاران، مشاوران، مشتریان، همسایگان و …)، و تبدیل شدن به یک الگوی سبز ، پیشرو و دانش بنیان در صنعت ساختمان پیش ساخته کشور و خاورمیانه و همتراز با کلاس جهانی، می باشد.

ماموریت

فلسفه وجودی ما تولید و عرضه سیستم های نوین ساختمان های پیش ساخته دوستدار محیط زیست قابل رقابت در بازارهای داخلی و خارجی با به کارگیری منابع انسانی کوشا، متعهد و متخصص و بهره مندی از فناوری های نوین و دانش بنیان میباشد، تامین انتظارات ذینفعان ضمن رعایت استانداردهای زیست محیطی در سرلوحه فعالیت های ما قرار دارد.

اهداف

1-توسعه و تکمیل زنجیره ارزش تولید محصولات گچی 2-افزایش انعطاف پذیری و ایجاد تنوع در تولید محصولات متناسب با نیازهای بازار. 3-بهبود مستمر ساختارها، سیستمها، فرآیندها و رویههای مدیریتی به منظور افزایش بهره وری شرکت. 4-طراحی و عملیاتی کردن سیستمهای یکپارچه اطلاعات مدیریت و مدیریت دانش. 5-بهره گیری از آخرین دستاوردهای علمی و فناوری بین المللی به منظور یادگیری و تعالی سازمانی. 6-ارزش آفرینی فزاینده برای مشتریان و تقویت مزیتهای رقابتی در سطح بین الملل.

تاریخچه گچبرگ یزد

گروه صنعتی گچبرگ یزد به شماره ثبت 612 در سال 1386 در شهرستان مهریز از توابع استان یزد با هدف کمک به صنعت ساختمان و اقتصاد کشور تاسیس گردید .شرکت گچبرگ یزد از ابتدای تاسیس با بهره گیری از بروزترین تکنولوژی های روز دنیا و مشاورین بین المللی و با ادغام دانش متخصصان ایرانی برای تولید محصولی قابل رقابت در کلاس جهانی وارد عرصه رقابت در بازار های داخلی و خارجی گردید.

فهرست